Informacje dodatkowe
| System operacyjny | Windows 10, 8,1, 7, Vista, XP macOS Linux |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Regulacja wysokości | 38 cm, Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 86,4 cm (34") |
| Kąt obrotu | 180°, 360° |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Kraj pochodzenia | |
| Zakres kąta nachylenia | -15 – 15° |
| Dołączone śruby | |
| Kolor produktu | |
| Materiał obudowy | Aluminium, Stal |
| Port USB | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Długość przewodu | 2 m |
| Prąd wyjściowy | 0,5 A |
| Liczba śrub | |
| Rodzaj opakowania | |
| Maksymalny udźwig | 15 kg |
| Głębokość opakowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Grubość blatu (max) | 6 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Dołączona płyta przepustowa | Tak |
| Grubość blatu (min) | 2 cm |
| Liczba przekładek | 4 |
| Liczba klipsów do kabla | 1 |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.