Obsługiwane platformy gier: MAC
Podręcznik użytkownika: Tak
Klawisze funkcyjne do gier: Przycisk powrotu
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Obsługiwane platformy gier: iOS
Obsługiwane platformy gier: Android
Rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
Automatyczna kalibracja: Tak
Podświetlenie LED: Tak
Klawisze funkcyjne do gier: Przycisk start
Klawisze funkcyjne do gier: Przycisk opcji
Wysokość produktu: 66 mm
Obsługiwane platformy gier: PC
Obsługiwane platformy gier: PlayStation 5
Klawisze funkcyjne do gier: Przycisk menu
Klawisze funkcyjne do gier: Przycisk Turbo
Klawisze funkcyjne do gier: Przycisk Clear memory
Wbudowana bateria: Tak
Kolor produktu: Biały
Kolor produktu: Czarny
Liczba przycisków: 14
Akumulatorek: Tak
Przyciski boczne skrzydełka: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Liczba osi: 6
Żyroskop: Tak
Zakres częstotliwości: 5 GHz
Rodzaj urządzenia: Gamepad
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 95049080
Rodzaj opakowania: Pudełko
Interfejs urządzenia: Bluetooth
Napięcie baterii: 3,65 V
Kolor podświetlenia: Czerwony/zielony/niebieski
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowany
Force feedback: Tak
Gałki: Tak
Szerokość produktu: 160 mm
Waga produktu: 280 g
Akcelerometr: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wysokość opakowania: 189 mm
Głębokość opakowania: 69 mm
Wersja Bluetooth: 5.1
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Wibracje: Tak
Technologia kontroli gier: Analogowa/Cyfrowa
Głębokość produktu: 106 mm
Pojemność baterii: 1560 mAh
Wyjście na słuchawki: Tak
Szerokość opakowania: 188 mm
Źródło zasilania: Bateria
Kontroler bezprzewodowy SONY DualSense
254,61 zł
Brak w magazynie
SKU: KSLSONKON0049
Kategorie: Gaming, Konsole, Kontrolery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wysokość produktu | |
|---|---|
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor produktu | |
| Szerokość opakowania | |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Clear memory, Przycisk menu, Przycisk opcji, Przycisk powrotu, Przycisk start, Przycisk Turbo |
| Obsługiwane platformy gier | Android, iOS, MAC, PC, PlayStation 5 |
| Liczba przycisków | 14 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Podręcznik użytkownika | |
| Głębokość produktu | |
| Gałki | Tak |
| Napięcie baterii | 3,65 V |
| Kolor podświetlenia | |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Pojemność baterii | 1560 mAh |
| Wibracje | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Żyroskop | Tak |
| Waga produktu | |
| Akcelerometr | Tak |
| Rodzaj opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Zakres częstotliwości | 5 GHz |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Force feedback | Tak |
| Automatyczna kalibracja | Tak |
| Liczba osi | 6 |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być użytkowany tylko zgodnie z przeznaczeniem opisanym w instrukcji obsługi, niewłaściwe użycie może prowadzić do uszkodzenia sprzętu lub obrażeń., Produkt zawiera elementy elektroniczne, nie wolno ich demontować ani naprawiać samodzielnie., Unikaj kontaktu urządzenia z wodą lub innymi płynami, co może prowadzić do zwarcia. |
Napisz pierwszą opinię o „Kontroler bezprzewodowy SONY DualSense” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.