Certyfikaty: C-Tick, VCCI
Kolor produktu: Czarny
Odbiornik dołączony: Tak
Żywotność baterii (wskaźnik laserowy): 20 h
Szerokość odbiornika: 5,86 cm
Typ odbiornika: Mini odbiornik
Szerokość produktu: 115,5 mm
Liczba przycisków: 5
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8.1
Wskaźnik poziomu baterii: Tak
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Zasięg bezprzewdowego routera: 15 m
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows XP
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 7
Wbudowany wyłącznik: Tak
Głębokość opakowania: 126 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows Vista
Klasa lasera: 2
Typ obsługiwanych baterii: AAA
Waga odbiornika: 1,65 cm
Wysokość produktu: 37,8 mm
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Produktów na palecie: 1400 szt.
W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC): 50992060181117
Walizka: Tak
Zakres długości fali: 640 – 660 nm
Ilość sztuk: 1
Przewodnik użytkownika: Tak
Technologie bezprzewodowe: RF
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB
Moc fali lasera: 1 mW
Waga odbiornika: 6 g
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 102 mm
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Funkcje prezentera: Pilot
Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft): 57056 szt.
Kolor wskaźnika laserowego: Czerwony
Funkcje prezentera: Wskaźnik laserowy
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 309 mm
Rodzaj baterii: Alkaliczna
Waga produktu: 57 g
Szerokość opakowania: 75 mm
Wysokość opakowania: 199 mm
Głębokość odbiornika: 7,9 mm
Waga wraz z opakowaniem: 128,6 g
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 264 mm
Baterie w zestawie: Tak
Głębokość produktu: 27,4 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 1,3 kg
Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft): 27488 szt.
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): Federalna Komisja Łączności (FCC)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): GS mark
Kontroler Logitech R400 910-001356
86,30 zł
30 w magazynie
SKU: PERLOGMYS0137
Kategorie: Akcesoria do projektorów, IT, Systemy audiowizualne
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | C-Tick, VCCI |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie kieruj wskaźnika laserowego bezpośrednio w oczy., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Unikaj długotrwałego narażenia na bezpośrednie światło laserowe. |
| Certyfikaty zgodności | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc fali lasera | 1 mW |
| Szerokość opakowania | |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Ilość sztuk | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Głębokość odbiornika | 7,9 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Funkcje prezentera | Pilot, Wskaźnik laserowy |
| Zakres długości fali | 640 – 660 nm |
| Waga odbiornika | 1,65 cm, 6 g |
| Typ odbiornika | Mini odbiornik |
| Kolor produktu | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Walizka | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szerokość produktu | |
| Technologie bezprzewodowe | RF |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Szerokość odbiornika | 5,86 cm |
| Liczba przycisków | 5 |
| Produktów na palecie | 1400 szt. |
| Kolor wskaźnika laserowego | Czerwony |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Klasa lasera | 2 |
Napisz pierwszą opinię o „Kontroler Logitech R400 910-001356” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.