Szerokość produktu: 58 mm
Głębokość produktu: 32 mm
Impedancja wyjścia: 50 Ω
Kolor produktu: Czarny
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Wysokość produktu: 110 mm
Moc: 5 W
Złącze ładowania: Tak
Zasięg: 10 km
Radio FM: Tak
Blokada klawiatury: Tak
(cdm) Liczba sztuk: 2
Aktywne wyciszenie hałasu: Tak
Tryb oszczędzania energii: Tak
Latarka: Tak
Temperatura pracy (min.): – 20 °C
Funkcja VOX: Tak
Funkcja VOX: Tak
Redukcja szumów: Tak
Pojemność akumulatora: 1800 mAh
Temperatura pracy (maks.): 60 °C
Krótkofalówka Baofeng BF-A58
104,72 zł
3 w magazynie
SKU: RADBAFKRO0019
Kategorie: Krótkofalówki, Radiokomunikacja, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Impedancja wyjścia | 50 Ω |
|---|---|
| Latarka | Tak |
| Blokada klawiatury | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj urządzeń elektronicznych do zwykłego śmietnika. Utylizuj je w odpowiednich punktach zbiórki elektrośmieci., Produkty zawierają baterie, które mogą stanowić zagrożenie dla dzieci. Przechowuj poza ich zasięgiem., Unikaj narażania krótkofalówek na działanie wody i wilgoci, chyba że model jest wodoodporny. |
| Redukcja szumów | Tak |
| Złącze ładowania | Tak |
| Tryb oszczędzania energii | Tak |
| (cdm) Liczba sztuk | 1 |
| Temperatura pracy (maks.) | 60 °C |
| Funkcja VOX | Tak |
| Moc | |
| Zasięg | 10 km |
| Pojemność akumulatora | 1800 mAh |
| Aktywne wyciszenie hałasu | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Temperatura pracy (min.) | – 20 °C |
| Głębokość produktu | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Radio FM | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „Krótkofalówka Baofeng BF-A58” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.