Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE FCC UKCA China RoHS |
|---|---|
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 – 2.4835 GHz |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Rodzaj zasilania | |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 440 x 130 x 15 mm |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Waga klawiatury | 675 g |
| Szerokość opakowania | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 – 85% |
| Diody LED | Tak |
| Pojemność baterii | 650 mAh |
| Dołączona myszka | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Podświetlenie | |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 19 x 14,5 x 6,5 mm |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Głębokość opakowania | |
| Ilość klawiszy | 108 |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Rodzaj przełącznika | Cherry SX |
| Kolor produktu | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.