Informacje dodatkowe
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
|---|---|
| Minimalna długość druku | 100 cm |
| Języki opisu strony | ESC P |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor produktu | |
| Typ ekranu | Nie |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Przewody | |
| Wysokość produktu | |
| Port RS-232 | 1 |
| Wielkość pamięci flash | 64 MB |
| Kolor | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 203 x 203 DPI |
| Wi-Fi | Nie |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość brutto palety | 185 cm |
| Waga produktu | |
| Prędkość druku | 152,4 mm/s |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Produktów na palecie | 108 szt. |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Szerokość produktu | |
| Waga brutto palety | 353,5 kg |
| Port USB | Tak |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.