Rodzaj opakowania: Zawieszane pudełko
Typ ładowarki: Samochodowy
Ilość portów USB typu C: 1
Typ ładowarki: Automatyczna
Liczba portów USB 2.0: 2
Diody LED: Tak
QuickCharge 3.0: Tak
Ilość sztuk: 1
Rodzaj zasilania: Zapalniczka
Napięcie wyjściowe (max): 12 V
Ilość portów USB typu A: 1
Kolor produktu: Czarny
Napięcie: 12 – 24 V
Kompatybilność ładowarki: Telefon komórkowy, Smartfon, Tablet
Liczba złączy: 2
Wersja USB Power Delivery: 3.0
Prąd wyjściowy: 5000 mA
ŁADOWARKA SAMOCHODOWA I-BOX C-20 USB C+A 48W
11,22 zł
30 w magazynie
SKU: ZSAIBOGNI0014
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki samochodowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ ładowarki | Automatyczna |
|---|---|
| Moc maksymalna | 60 W |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Moc rzeczywista | 60 W |
| Rodzaj opakowania | |
| Liczba wyjść | 2 wyjś. |
| Prąd wyjściowy (12V) | 5 A |
| QuickCharge 3.0 | Tak |
| Napięcie | |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Prąd wyjściowy | 5000 mA |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj ładowarki podłączonej bez nadzoru., Nie używaj ładowarki w miejscach o wysokiej wilgotności., Upewnij się, że używana jest odpowiednia ładowarka dla Twojego urządzenia. |
| Rodzaj zasilania | |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Diody LED | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon, Smartwatch, Tablet |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Kolor produktu | |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Zasada działania | Kontakt |
Napisz pierwszą opinię o „ŁADOWARKA SAMOCHODOWA I-BOX C-20 USB C+A 48W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.