QuickCharge 3.0: Tak
Kolor produktu: Biały
Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
Napięcie wyjściowe (min): 3,3 V
Wersja USB Power Delivery: 3.0
Głębokość produktu: 48 mm
Waga produktu: 50 g
Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Szybkie ładowanie: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Prąd wyjściowy adaptera AC: 3 A
Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia: Tak
Uniwersalna wtyczka: Tak
Szerokość produktu: 29 mm
Ilość portów USB typu C: 1
Typ ładowarki: Wewnętrzna
Moc maksymalna: 30 W
Wysokość produktu: 29 mm
Napięcie: 100 – 240 V
Częstotliwość wejściowa: 50 – 60 Hz
Ilość sztuk: 1
Przewodnik użytkownika: Tak
Zabezpieczenie przed zwarciem: Tak
Ochrona przed przeciążeniem: Tak
ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-38 PD30W USB-C
19,80 zł
16 w magazynie
SKU: LADIBOSIC0009
Kategorie: Akcesoria GSM, Ładowarki sieciowe, Telekomunikacja
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
|---|---|
| Wysokość produktu | |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Napięcie | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 30 W |
| Szerokość produktu | |
| Napięcie wyjściowe (min) | 3,3 V |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Waga produktu | |
| Rodzaj opakowania | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Rodzaj zasilania | |
| Uniwersalna wtyczka | Tak |
| Głębokość produktu | |
| QuickCharge 3.0 | Tak |
| Ilość sztuk | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Wersja USB Power Delivery | 3.0 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Kolor produktu | |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3 A |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „ŁADOWARKA SIECIOWA I-BOX C-38 PD30W USB-C” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.