Wysokość produktu: 65 mm
Prędkość laminowania: 250 mm/min
Typ kontroli: Przyciski
Minimalna grubość filmu: 80 µm
Liczba rolek: 2
Maksymalna szerokość laminowania: 3,33 m
Prosty montaż: Tak
Łatwość obsługi: Tak
Napięcie wejściowe AC: 220 – 240 V
Pobór mocy: 265 W
Maksymalna grubość filmu: 125 µm
Lampka kontrolna: Tak
Format nośnika (podajnik 1): A4
Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Szerokość produktu: 430 mm
Model: Laminator na zimno/gorąco
Uchwyt(y): Nie
Maksymalna grubość dokumentu: 0,6 mm
Kolor produktu: Czarny
Wskaźnik gotowości do użycia: Tak
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Głębokość produktu: 140 mm
Waga produktu: 1 kg
Czas przed nagrzewaniem: 5 min
Czas nagrzewania: 5 min
Prąd: 1,15 A
Laminator Esperanza AEON EFL003
63,53 zł
8 w magazynie
SKU: BIUESPLAM0002
Kategorie: Laminatory, Materiały eksploatacyjne, Urządzenia biurowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Lampka kontrolna | Tak |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Maksymalna grubość dokumentu | 0,6 mm |
| Liczba rolek | 2 |
| Minimalna grubość filmu | 80 µm |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Głębokość produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Kolor produktu | |
| Łatwość obsługi | |
| Czas przed nagrzewaniem | 5 min |
| Waga produktu | |
| Czas nagrzewania | 5 min |
| Pobór mocy | |
| Prąd | 1,15 A |
| Wysokość produktu | |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Szerokość produktu | |
| Model | |
| Prosty montaż | |
| Prędkość laminowania | 250 mm/min |
| Maksymalna grubość filmu | 125 µm |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
Napisz pierwszą opinię o „Laminator Esperanza AEON EFL003” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.