Kształt kabla: Okrągły
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE
Kolor produktu: Czarny
Zakres temperatur (eksploatacja): -20 – 70 °C
Ilość sztuk: 1
Złączka 1: Nie
Długość kabla: 305 m
Częstotliwość: 100 MHz
Materiał płaszcza: Polichlorek winylu (PVC)
Materiał przewodzący: Aluminium miedziane (CCA)
Izolacja kabla: U/UTP (UTP)
Średnica zewnętrzna: 5 mm
Rozmiar przewodu AWG: 24
Złącze 2: Nie
Złączka 2: Nie
Typ przewodu: Stały
Złącze 1: Nie
LANBERG KABEL UTP 100MB/S 305M DRUT CCA CZARNY LCU5-10CC-0305-BK
95,76 zł
Brak w magazynie
SKU: KGWLAESIC0046
Kategorie: IT, Kable i adaptery, Kable sieciowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Złączka 1 | Nie |
|---|---|
| Kształt kabla | Okrągły |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Długość kabla | 305 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze 2 | Nie |
| Rozmiar przewodu AWG | 24 |
| Złącze 1 | |
| Ilość sztuk | |
| Typ przewodu | Stały |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Złączka 2 | Nie |
| Kolor produktu | |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi., Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta., Unikaj uszkodzeń mechanicznych. |
| Średnica zewnętrzna | 5 mm |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG KABEL UTP 100MB/S 305M DRUT CCA CZARNY LCU5-10CC-0305-BK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.