Standard kabla: 1GB/S
Złączka 1: Nie
Złączka 2: Nie
Rodzaj opakowania: Pudełko
Typ przewodu: Stały
Szerokość opakowania: 380 mm
Wysokość opakowania: 380 mm
Długość kabla: 305 m
Zakres temperatur (przechowywanie): 0 – 60 °C
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Głębokość opakowania: 240 mm
Rodzaj złącza: Nie
Rozmiar przewodu AWG: 23
Zakres temperatur (eksploatacja): -20 – 75 °C
Ilość sztuk: 1
Częstotliwość: 250 MHz
Izolacja kabla: U/UTP (UTP)
Średnica zewnętrzna: 5,6 mm
Materiał przewodzący: Aluminium miedziane (CCA)
Materiał płaszcza: Polichlorek winylu (PVC)
Kolor kabla: Czarny
Materiał płaszcza: Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)
LANBERG KABEL UTP 1GB/S 305M DRUT CCA CZARNY LCU6-10CC-0305-BK
126,50 zł
Brak w magazynie
SKU: KGWLAESIC0049
Kategorie: IT, Kable i adaptery, Kable sieciowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Standard kabla | 1GB/S |
|---|---|
| Złączka 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
| Rodzaj opakowania | |
| Typ przewodu | Stały |
| Ilość sztuk | |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Wysokość opakowania | |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Głębokość opakowania | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Średnica zewnętrzna | 5,6 mm |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Szerokość opakowania | |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 305 m |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC), Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Kolor kabla | Czarny |
| Rodzaj złącza | Nie |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi., Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta., Unikaj uszkodzeń mechanicznych. |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG KABEL UTP 1GB/S 305M DRUT CCA CZARNY LCU6-10CC-0305-BK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.