Standard kabla: 1GB/S
Złączka 1: Nie
Złączka 2: Nie
Rodzaj opakowania: Pudełko
Typ przewodu: Stały
Wysokość opakowania: 380 mm
Długość kabla: 305 m
Zakres temperatur (przechowywanie): 0 – 60 °C
Zakres temperatur (eksploatacja): -20 – 75 °C
Szerokość opakowania: 380 mm
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Głębokość opakowania: 240 mm
Ilość sztuk: 1
Rodzaj złącza: Nie
Materiał przewodzący: Aluminium miedziane (CCA)
Średnica zewnętrzna: 5,6 mm
Kolor kabla: Zielony
Materiał płaszcza: Polietylen wysokiej gęstości (HDPE)
Częstotliwość: 250 MHz
Izolacja kabla: U/UTP (UTP)
Rozmiar przewodu AWG: 23
Materiał płaszcza: Polichlorek winylu (PVC)
LANBERG KABEL UTP 1GB/S 305M DRUT CCA ZIELONY LCU6-10CC-0305-G
115,81 zł
1 w magazynie
SKU: KGWLAESIC0054
Kategorie: IT, Kable i adaptery, Kable sieciowe
Loading...
Informacje dodatkowe
| Standard kabla | 1GB/S |
|---|---|
| Złączka 1 | Nie |
| Złączka 2 | Nie |
| Rodzaj opakowania | |
| Typ przewodu | Stały |
| Ilość sztuk | |
| Wysokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Szerokość opakowania | |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 305 m |
| Kolor kabla | Zielony |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC), Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Rodzaj złącza | Nie |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi., Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta., Unikaj uszkodzeń mechanicznych. |
| Średnica zewnętrzna | 5,6 mm |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG KABEL UTP 1GB/S 305M DRUT CCA ZIELONY LCU6-10CC-0305-G” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.