Typ gniazda: Shuko
Moc maksymalna: 4000W
Ochrona przed przeciążeniem: Tak
Zabezpieczenie nadprądowe: Tak
Ilość gniazd sieciowych: 9 x gniazdo sieciowe
Wbudowany wyłącznik: Tak
Waga produktu: 1 kg
Maksymalne natężenie prądu: 10 A
Długość kabla: 3 m
Materiał obudowy: Aluminium
Typy wyjść AC: Typu F
Kolor produktu: Czarny
LANBERG LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19″ PDU 1U, 16A, 9X SHUKO, 3M PDU-09F-0300-BK
69,06 zł
22 w magazynie
SKU: LIPLAEPDU0001
Kategorie: Listwy i przedłużacze, Listwy zasilające PDU, Zasilanie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Typ gniazda | Shuko |
|---|---|
| Moc maksymalna | 4000W |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku lub jeśli urządzenie uległo uszkodzeniu., Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą stanowić zagrożenie; należy unikać kontaktu z płynami i wilgocią., Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed dokonaniem jakichkolwiek czynności konserwacyjnych. |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Waga produktu | |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | Tak |
| Długość kabla | 3 m |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG LISTWA ZASILAJĄCA RACK 19″ PDU 1U, 16A, 9X SHUKO, 3M PDU-09F-0300-BK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.