Wtyczka: Uni-schuko
Moc maksymalna: 4000W
Szerokość produktu: 481,9 mm
Wartość nominalna napięcia wejściowego: 220 – 250 V
Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem: Tak
Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
Głębokość produktu: 45 mm
Waga produktu: 1 kg
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Długość kabla: 2 m
Pojemność stelaża: 1U
Wbudowany wyłącznik: Tak
Wysokość produktu: 45 mm
Rozmiar: 48,3 cm (19)
Kolor produktu: Czarny
Typy wyjść AC: Typu F
Maksymalne natężenie prądu: 16 A
LANBERG LISTWA ZASILAJĄCA RACK PDU 19″ (1U, 16A, 8X SHUKO, 2M, CZARNA) PDU-08F-0200-BK
69,74 zł
10 w magazynie
SKU: LIPLAERAK0020
Kategorie: Listwy zasilające RACK, Sieci, Szafy rack
Loading...
Informacje dodatkowe
| Wtyczka | Uni-schuko |
|---|---|
| Moc maksymalna | 4000W |
| Kolor produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Długość kabla | 2 m |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Waga produktu | |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane., Nie używać w wilgotnym środowisku., Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
| Głębokość produktu | |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Maksymalne natężenie prądu | 1,6 A |
| Typy wyjść AC | Typu F |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG LISTWA ZASILAJĄCA RACK PDU 19″ (1U, 16A, 8X SHUKO, 2M, CZARNA) PDU-08F-0200-BK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.