Częstotliwość: 250 MHz
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Złączka 1: RJ-45
Długość kabla: 5 m
Złączka 2: RJ-45
Kolor produktu: Czarny
Materiał przewodzący: Miedź
Izolacja kabla: F/UTP (FTP)
Złącze 2: Męska
Średnica zewnętrzna: 5,7 mm
Ilość sztuk: 1
Typ przewodu: Żyłowy
Materiał płaszcza: Polichlorek winylu (PVC)
Standard kabla: Cat6
Złącze 1: Męska
Rozmiar przewodu AWG: 26
LANBERG PATCHCORD FTP KAT.6 5M FLUKE PASSED CZARNY PCF6-10CC-0500-BK
5,56 zł
Brak w magazynie
SKU: KGWLAEPAT0292
Kategorie: IT, Kable i adaptery, Patchcable
Loading...
Informacje dodatkowe
| Złącze 1 | |
|---|---|
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Ilość sztuk | |
| Długość kabla | 5 m |
| Standard kabla | Cat6 |
| Częstotliwość | 250 MHz |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Kolor produktu | |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Średnica zewnętrzna | 5,7 mm |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Ostrzeżenia | Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG PATCHCORD FTP KAT.6 5M FLUKE PASSED CZARNY PCF6-10CC-0500-BK” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.