Certyfikaty: ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED
Złączka 2: RJ-45
Złączka 1: RJ-45
Standard kabla: kat.6A
Materiał przewodzący: Aluminium miedziane (CCA)
Izolacja kabla: S/FTP (S-STP)
Ilość sztuk: 1
Średnica zewnętrzna: 6 mm
Długość kabla: 1 m
Częstotliwość: 500 MHz
Rodzaj złącza: Złącze męskie / złącze męskie
Kolor kabla: Niebieski
Materiał płaszcza: Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH)
Rozmiar przewodu AWG: 26
LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 1M NIEBIESKI LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-0100-B
3,04 zł
Brak w magazynie
SKU: KGWLAEPAT0211
Kategorie: IT, Kable i adaptery, Patchcable
Loading...
Informacje dodatkowe
| Złączka 1 | RJ-45 |
|---|---|
| Standard kabla | kat.6A |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Ostrzeżenia | Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Długość kabla | 1 m |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Kolor kabla | Niebieski |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Ilość sztuk |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 1M NIEBIESKI LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-0100-B” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.