Standard kabla: kat.6A
Certyfikaty: ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED
Rodzaj złącza: Złącze męskie / złącze męskie
Ilość sztuk: 1
Długość kabla: 20 m
Złączka 1: RJ-45
Materiał przewodzący: Aluminium miedziane (CCA)
Izolacja kabla: S/FTP (S-STP)
Rozmiar przewodu AWG: 26
Kolor kabla: Biały
Średnica zewnętrzna: 6 mm
Materiał płaszcza: Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH)
Częstotliwość: 500 MHz
LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 20M BIAŁY LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-2000-W
20,36 zł
Brak w magazynie
SKU: KGWLAEPAT0271
Kategorie: IT, Kable i adaptery, Patchcable
Loading...
Informacje dodatkowe
| Standard kabla | kat.6A |
|---|---|
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
| Ostrzeżenia | Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
| Średnica zewnętrzna | 6 mm |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Materiał płaszcza | Materiał nie wydzielający szkodliwych gazów podczas pożaru(LSZH) |
| Ilość sztuk | |
| Kolor kabla | Biały |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Długość kabla | 20 m |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG PATCHCORD S/FTP KAT.6A 20M BIAŁY LSZH CCA (FLUKE PASSED) PCF6A-10CC-2000-W” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.