Złączka 1: RJ-45
Standard kabla: kat.5e
Certyfikaty: ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED
Długość kabla: 30 m
Izolacja kabla: U/UTP (UTP)
Kolor kabla: Szary
Materiał płaszcza: Polichlorek winylu (PVC)
Ilość sztuk: 1
Materiał przewodzący: Aluminium miedziane (CCA)
Częstotliwość: 100 MHz
Rozmiar przewodu AWG: 26
Średnica zewnętrzna: 4,8 mm
Rodzaj złącza: Złącze męskie / złącze męskie
LANBERG PATCHCORD UTP KAT.5E 30M SZARY (FLUKE PASSED) PCU5-10CC-3000-S
14,29 zł
Brak w magazynie
SKU: KGWLAEPAT0273
Kategorie: IT, Kable i adaptery, Patchcable
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B, FLUKE PASSED |
|---|---|
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Standard kabla | kat.5E |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Ostrzeżenia | Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością., Trzymać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Długość kabla | 30 m |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Kolor kabla | Szary |
| Ilość sztuk | |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG PATCHCORD UTP KAT.5E 30M SZARY (FLUKE PASSED) PCU5-10CC-3000-S” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.