Certyfikaty: ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI, IEC297-2:1982
Pojemność stelaża: 15U
Kolor produktu: Czarny
Zamek klucza drzwi przednich: Tak
Usuwalne panele boczne: Tak
Model: Stojak wolnostojący
Napięcie wejściowe AC: 230 V
Waga produktu: 110 kg
Podręcznik użytkownika: Tak
Wysokość produktu: 905 mm
Zamek na klucz panelu bocznego: Tak
Regulowane nóżki: Tak
Relingi: Tak
Konstrukcja drzwi tylnych: Perforowany
Maksymalny udźwig: 800 kg
Koła transportowe: Tak
Liczba wentylatorów: 4 wentylatory
Szerokość produktu: 800 mm
Stopień ochrony IP: IP20
Konstrukcja drzwi przednich: Perforowany
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Rozmiar: 48,3 cm (19)
Rodzaj ramy: Zamknięty
Głębokość produktu: 1000 mm
Panele boczne w zestawie: Tak
Zamek: Tak
Konstrukcja panelu bocznego: Metal
Głębokość montażu (max): 86 cm
W zestawie nakrętki: Tak
Zamek klucza drzwi tylnych: Tak
Grubość szyny zębatki: 2 mm
LANBERG SZAFA STOJĄCA RACK 19″ 15U 800X1000 LCD CZARNA FF01-8015-23BL
1869,19 zł
4 w magazynie
SKU: SZALAESTO0076
Kategorie: Sieci, Szafy rack, Szafy stojące 19"
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, ETSI, IEC297-2:1982 |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 15U |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Głębokość produktu | |
| Model | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Wysokość produktu | |
| W zestawie nakrętki | Tak |
| Konstrukcja panelu bocznego | Metal |
| Rodzaj ramy | Zamknięty |
| Waga produktu | |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Szerokość produktu | |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Zamek | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Perforowany |
| Liczba wentylatorów | |
| Relingi | Tak |
| Głębokość montażu (max) | 86 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Perforowany |
| Usuwalne panele boczne | Tak |
| Kolor produktu | |
| Grubość szyny zębatki | 2 mm |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG SZAFA STOJĄCA RACK 19″ 15U 800X1000 LCD CZARNA FF01-8015-23BL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.