Certyfikaty: ANSI/EIA RS-310D, IEC297-2, DIN41494; PART1 & PART7, ETSI,
Zamek klucza drzwi tylnych: Tak
Głębokość montażu (max): 86 cm
Szerokość produktu: 800 mm
Konstrukcja drzwi tylnych: Perforowany
Podręcznik użytkownika: Tak
Kolor produktu: Czarny
Liczba wentylatorów: 4 wentylatory
Napięcie wejściowe AC: 230 V
Wysokość produktu: 2039,1 mm
Stopień ochrony IP: IP20
Regulowane nóżki: Tak
Rozmiar: 48,3 cm (19)
Dołączone śruby: Tak
Koła transportowe: Tak
Głębokość produktu: 1000 mm
Konstrukcja drzwi przednich: Perforowany
Zamek: Tak
Zamek na klucz panelu bocznego: Tak
Panele boczne w zestawie: Tak
Pojemność stelaża: 37U
Maksymalny udźwig: 800 kg
Zamek klucza drzwi przednich: Tak
Waga produktu: 117,5 kg
Model: Szafa stojąca
Relingi: Tak
LANBERG SZAFA STOJĄCA RACK 19″ 37U 800X1000 DRZWI PERFOROWANE LCD CZARNA (FLAT PACK) FF01-8037-23BL
4053,67 zł
2 w magazynie
SKU: SZALAESTO0079
Kategorie: Sieci, Szafy rack, Szafy stojące 19"
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | ANSI/EIA RS-310D, IEC297-2, DIN41494; PART1 & PART7, ETSI, |
|---|---|
| Pojemność stelaża | 37U |
| Szerokość produktu | |
| Model | |
| Głębokość produktu | |
| Zamek klucza drzwi tylnych | Tak |
| Maksymalny udźwig | 800 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Zamek klucza drzwi przednich | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Waga produktu | |
| Konstrukcja drzwi tylnych | Perforowany |
| Podręcznik użytkownika | |
| Dołączone śruby | |
| Konstrukcja drzwi przednich | Perforowany |
| Zamek | Tak |
| Panele boczne w zestawie | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Liczba wentylatorów | |
| Relingi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Kolor produktu | |
| Głębokość montażu (max) | 86 cm |
Napisz pierwszą opinię o „LANBERG SZAFA STOJĄCA RACK 19″ 37U 800X1000 DRZWI PERFOROWANE LCD CZARNA (FLAT PACK) FF01-8037-23BL” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.