Informacje dodatkowe
| Głębokość anteny | 2,3 cm |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na długotrwałe działanie wilgoci., Produkty elektroniczne należy przetwarzać w specjalistycznych punktach zbierania odpadów elektronicznych., Unikać bezpośredniego kontaktu z wodą. |
| Wysokość anteny | 19 cm |
| Zestaw do montażu | |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Liczba użytkowników | 512 użyt. |
| Szerokość opakowania | |
| Głębokość opakowania | |
| Syslog | Tak |
| Obsługa PoE | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Ilość sztuk | |
| Szerokość anteny | 2,3 cm |
| Sterowanie pasmem | Tak |
| Roaming Wi-Fi | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Szybki roaming | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Ilość anten | 4 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wysokość opakowania | |
| Wysokość produktu | |
| Wi-Fi Multimedia (WMM) / (WME) | Tak |
| Liczba identyfikatorów VLAN | 4096 |
| Przeznaczenie | |
| Pobór mocy (max) | 15,2 W |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Ilość wsparć SSID | 32 |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Limit częstotliwości | Tak |
| 6 GHz | Nie |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11h, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n, IEEE 802.1D, IEEE 802.1v, IEEE 802.1x, IEEE 802.3at |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | AES-CCMP, AES-GCMP, EAP-FAST, EAP-TLS, EAP-TTLS, MSCHAPv2, PEAP, TKIP, WEP, WPA2-Enterprise, WPA3-Enterprise |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | Zewnętrzny |
| 2,4 GHz | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kraj pochodzenia | |
| Kolor produktu | |
| 5 GHz | Tak |
| MIMO | Tak |
| Rodzaj wtyku anteny | N-Typ |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.