Kompatybilność: Tonery HP 655 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise Flow M681 HP LaserJet Enterprise M652, M653, M681, M682
Zawartość opakowania: Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu
Kod OEM: CF453A
Maksymalna liczba kartonów na stercie: 20 szt.
Szerokość produktu: 378 mm
Głębokość produktu: 163 mm
Głębokość opakowania: 163 mm
Wysokość produktu: 192 mm
Waga brutto palety: 152,8 g
Waga wraz z opakowaniem: 1,47 kg
Segment HP: Biznes, Enterprise
Produktów na palecie: 90 szt.
Technologia druku: Druk laserowy
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Rozmiar palety (EU): 1155 x 760 x 1104 mm
Warstwy na paletę: 5 szt.
Waga palety: 152,5 kg (336.1 funtów)
Waga palety (UE): 123 g
Kompatybilność z marką: HP
Rodzaj naboju z atramentem: Standardowa wydajność
Zakres temperatur (przechowywanie): -20 – 40 °C
Wysokość opakowania: 192 mm
Szerokość opakowania: 378 mm
Ilość sztuk: 1
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: 18 szt.
Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: 90 szt.
Produkty na paletę (UE): 70 szt.
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.): 1140,5 x 990,6 x 1104,9 mm (44.9 x 39 x 43.5)
Wydajność stron z kolorowym tonerem: 10500 stron(y)
Kolor(y) wkładów drukujących: Purpurowy
Wymiary palety: 1140 x 990 x 1104 mm
Model: Oryginalny
Dopuszczalna wilgotność względna: 10 – 90%
Zakres temperatur (eksploatacja): 15 – 30 °C
Waga produktu: 1,03 kg
Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE): 14 szt.
HP GTIN (EAN/UPC): 192018996526, 192018996533, 192018996540, 192018996557, 192018996564, 192018996571
LASERJET TONER CRTG/655A MAGENTA
1196,44 zł
4 w magazynie
SKU: WLONONWCRCKSF
Kategorie: Do drukarek HP, Materiały eksploatacyjne, Tonery
Loading...
Informacje dodatkowe
| Kompatybilność | Tonery HP 655 są kompatybilne z: HP LaserJet Enterprise M652, M653, M681, M682 |
|---|---|
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | |
| Głębokość produktu | |
| Rozmiar palety (EU) | 1155 x 760 x 1104 mm |
| Produktów na palecie | 90 szt. |
| Waga brutto palety | 152,8 kg |
| Głębokość opakowania | |
| Model | |
| Szerokość opakowania | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga palety | 152,5 kg (336.1 funtów) |
| Wysokość produktu | |
| Waga palety (UE) | 123 kg |
| Kod unspsc | 44103103 |
| Szerokość produktu | |
| Wymiary palety | 1140 x 990 x 1104 mm |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | CF453A |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Waga produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Wysokość opakowania | |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 80% |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Produkty na paletę (UE) | 70 szt. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196337820500 |
Napisz pierwszą opinię o „LASERJET TONER CRTG/655A MAGENTA” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.