Rodzaj naboju z atramentem: Wysoka (XL) wydajność
Ilość sztuk: 1
Model: Oryginalny
Kolor(y) wkładów drukujących: Czarny
Wydajność kolorowego tuszu na stronę: 2400 stron(y)
Kompatybilność z marką: Brother
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84439990
Rodzaj dostawy: Jednopak
LC-129XLBK/F.MFC-J6920DW
135,99 zł
7 w magazynie
SKU: WLONONWCRANCT
Kategorie: Do drukarek Brother, Materiały eksploatacyjne, Tusze
Loading...
Informacje dodatkowe
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
|---|---|
| Rodzaj palety | 800 x 1200 mm |
| Waga produktu | |
| Waga brutto palety | 240,6 kg |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Głębokość produktu | |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | |
| Wysokość produktu | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość brutto palety | 14,5 cm |
| Produktów na palecie | 1500 szt. |
| Model | |
| Kraj pochodzenia | |
| Waga wraz z opakowaniem |
Napisz pierwszą opinię o „LC-129XLBK/F.MFC-J6920DW” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.