Certyfikaty: ENERGY STAR 8.0
EPEAT Gold
ErP Lot 3 and Lot 7
TCO Certified 9.0
RoHS compliant
Maksymalne taktowanie procesora: 4,6 GHz
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Wersja DisplayPort: 1.4
Model wbudowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Waga produktu: 1,11 kg
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Kensington Lock: Tak
Układ płyty głównej: Intel SoC
Kolor produktu: Czarny
Układ audio: Realtek ALC256
Bluetooth: Tak
Napęd optyczny: Nie
Typ anteny: 2×2
Ilość DisplayPort: 1
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Moduł TPM (Trusted Platform Module): Tak
System dźwięku: Dźwięk wysokiej jakości
Liczba portów USB 2.0: 2
Typ procesora: Intel® Core™ i5
Producent procesora: Intel
Wersja HDMI: 2.1
Zainstalowany system operacyjny: Windows 11 Pro PL
NVMe: Tak
Liczba zainstalowanych dysków: 1
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): -15,2 – 3048 m
Gniazda pamięci: SO-DIMM x 2
Ochrona hasłem: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): EPEAT Gold
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3
Liczba wątków: 12
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Układ pamięci: 1 x 8 GB
Dołączony wyświetlacz: Nie
Głębokość produktu: 182,9 mm
Producent karty WLAN: Intel
Wersja Bluetooth: 5.1
Podstawowa moc procesora: 45 W
Rodzaj ochrony hasłem: BIOS
Rodzaj ochrony hasłem: Supervisor
Konfigurowalne niższe TDP: 35 W
Całkowita pojemność dysków SSD: 512 GB
Dołączona myszka: Tak
Szerokość opakowania: 140 mm
Wysokość opakowania: 500 mm
Interfejs pamięci SSD: PCI Express 4.0
Typ dysku SSD: M.2
Ilość portów HDMI: 1
Rodzaj ochrony hasłem: HDD
Wi-Fi: Tak
Model kontrolera WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
Liczba zainstalowanych dysków SSD: 1
Technologia okablowania: 10/100/1000Base-T(X)
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Nośniki: SSD
Pojemność pamięci SSD: 512 GB
Wysokość produktu: 36,5 mm
Liczba rdzeni procesora: 8
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): TCO
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ErP
Dedykowana karta graficzna: Nie
Cache procesora: 12 MB
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): ENERGY STAR
Całkowita pojemność dysków: 512 GB
Prędkość zegara pamięci: 3200 MHz
Język systemu operacyjnego: Polski
Ilość głośników: 1
Waga wraz z opakowaniem: 5,18 kg
Przewodowa sieć LAN: Tak
Język systemu operacyjnego: Angielski
Zakres temperatur (eksploatacja): 10 – 35 °C
Klawiatura w zestawie: Tak
Wydajne rdzenie: 4
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Dopuszczalna wilgotność względna: 20 – 90%
Generacja procesora: Intel® Core™ i5 13. generacji
Model procesora: i5-13420H
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): -15,2 – 10668 m
Wbudowana karta graficzna: Tak
Zasilanie: 65 W
Objętość: 1 l
Maksymalna moc turbo: 95 W
Producent wbudowanego procesora graficznego: Intel
Szerokość produktu: 179 mm
Głębokość opakowania: 262 mm
Typ produktu: Mini PC
Efektywne rdzenie: 4
Typ pamięci RAM: DDR4-SDRAM
Obudowa: Mini PC
Pamięć RAM: 8 GB
Typ zintegrowanej karty graficznej: Intel® UHD Graphics
Wbudowane głośniki: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1
Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo: 3,4 GHz
Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo: 4,6 GHz
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 i5-13420H 8GB DDR4 3200 SSD512 Intel UHD Graphics W11Pro Black
2642,68 zł
Brak w magazynie
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold ErP Lot 3 and Lot 7 TCO Certified 9.0 RoHS compliant |
|---|---|
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Kensington Lock | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Waga produktu | |
| Zasilanie | 65 W |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Układ audio | Realtek ALC256 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 35 W |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS, HDD, Supervisor |
| Napęd optyczny | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kolor produktu | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Liczba wątków | 12 |
| Język systemu operacyjnego | Angielski, Polski |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Producent procesora | Intel |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Typ anteny | 2×2 |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Bluetooth | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Typ produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Model procesora | i5-13420H |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | -15,2 – 10668 m |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Ilość głośników | 1 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Maksymalna moc turbo | 95 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Dołączona myszka | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Objętość | |
| Głębokość opakowania | |
| Obudowa | Mini PC |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Wysokość produktu | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania., Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania., Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.