Certyfikaty: cULus, FCC, ICES, NOM
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 7680 x 4320 px
Mikrofon: Nie
Szybkość przesyłania danych: 40 Gbit/s
Wysokość opakowania: 85 mm
Napięcie operacyjne: 20 V
Zasilanie: 300 W
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Przewody: Prąd przemienny
Szerokość opakowania: 270 mm
Zasilanie USB: Tak
Prąd wyjściowy: 15 A
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 4
Ilość portów HDMI: 1
Typ gniazda zamka kabla: Kensington
Interfejs hosta: Thunderbolt 4
Zasilacz sieciowy: Tak
Karta gwarancyjna: Tak
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Wysokość produktu: 30 mm
Pobór mocy (max): 230 W
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Wbudowane głośniki: Nie
Maksymalne zasilanie USB: 230 W
Ilość sztuk: 1
Głębokość produktu: 80 mm
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania: 30 Hz
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020
Głębokość opakowania: 195 mm
Szerokość produktu: 220 mm
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 4
Przewodowa sieć LAN: Tak
Wersja HDMI: 2.1
Zakres wilgotności względnej: 5 – 95%
Ilość portów Thunderbolt 4: 1
Standard VESA: Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Kensington Lock: Tak
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Kolor produktu: Czerwony
Kolor produktu: Czarny
Ilość DisplayPort: 2
Waga produktu: 450 g
Typ HD: 8K Ultra HD
Diody LED: Tak
Waga wraz z opakowaniem: 1,9 kg
Wersja DisplayPort: 1.4
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock Workstation Dock
982,85 zł
Brak w magazynie
SKU: MOBLEVSTA0102
Kategorie: IT, Notebooki - stacje dokujące i replikatory, Notebooki, laptopy, ultrabooki
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | cULus, FCC, ICES, NOM |
|---|---|
| Przewody | |
| Pobór mocy (max) | 230 W |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 4 |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Kensington Lock | Tak |
| Szerokość opakowania | |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Diody LED | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Zasilanie | 300 W |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wysokość produktu | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Prąd wyjściowy | 1,5 A |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 40 Gbit/s |
| Mikrofon | Nie |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalne zasilanie USB | 230 W |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Waga produktu | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 5 – 95% |
| Głębokość produktu | |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość produktu | |
| Ilość sztuk | |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
Napisz pierwszą opinię o „Lenovo ThinkPad Thunderbolt 4 Dock Workstation Dock” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.