Informacje dodatkowe
| Waga (bez podstawy) | 6 kg |
|---|---|
| HDMI | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Szerokość opakowania | |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia., Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Wysokość opakowania | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 14 W |
| Głębokość opakowania | |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Głębokość (bez podstawy) | 51 mm |
| Typ matrycy | IPS |
| Rozmiar plamki | 0,3122 x 0,31 mm |
| AMD FreeSync | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Wysokość (bez podstawy) | 365,3 mm |
| Regulowana wysokość (max) | 15 cm |
| Waga (z podstawą) | 8,7 kg |
| Oś obrotu | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| OSD | Tak |
| Pobór mocy | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Liczba języków OSD | 18 |
| Specyficzne technologie | Black Stabilizer, Crosshair |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Szerokość (bez podstawy) | 816,5 mm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Wersja wyjścia DisplayPort | 1.4 |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Standard VESA | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Kolor produktu | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1080 px |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Zakres kąta nachylenia | -5 – 25° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 400 cd/m² |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| HDCP | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Typ HD | WFHD |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.