Bezpiecznik: Tak
Liczba biegunów: 2
Długość kabla: 5 m
Szerokość produktu: 55 mm
Opcje montażu: Możliwość mocowania do podłoża lub ściany
Lampka kontrolna: Tak
Obrotowe gniazdko AC: Nie
Głębokość produktu: 320 mm
Przeznaczenie: Biuro
Typy wyjść AC: Typu E
Maksymalna moc wejściowa: 2300 W
Prąd awaryjny: 0,5 mA
Funkcje ochrony zasilania: Bezpiecznik wejściowy
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Materiał obudowy: Plastik
Waga produktu: 250 g
Wysokość produktu: 50 mm
Przeznaczenie: Domowe biuro
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Przeznaczenie: Salon
Typ wtyczki zasilającej: Typu E
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Ilość gniazd sieciowych: 5 x gniazdo sieciowe
Typ obudowy: Niepalna, nieprzewodząca obudowa
Kolor kabla: Czarny
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przed skokiem napięcia
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Wbudowany wyłącznik: Tak
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciążeniowe
Przeznaczenie: Uniwersalne
Rodzaj opakowania: Kartka
Kolor produktu: Czarny
Napięcie wejściowe AC: 230 V
Przeznaczenie: Wewnętrzna
Maksymalne natężenie prądu: 10 A
Listwa przeciwprzepięciowa Activejet 5gn/5m/cz (10A; 2300W) 5m; kolor czarny
48,06 zł
30 w magazynie
SKU: LIPACJLIS0021
Kategorie: Listwy i przedłużacze, Listwy zasilające, Zasilanie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przeznaczenie | |
|---|---|
| Waga produktu | |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy, Ochrona przed skokiem napięcia, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Maksymalna moc wejściowa | 2300 W |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Prąd awaryjny | 0,5 mA |
| Liczba biegunów | 2 |
| Głębokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Długość kabla | 5 m |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Kolor kabla | Czarny |
| Szerokość produktu | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Typ obudowy | Niepalna, nieprzewodząca obudowa |
| Rodzaj opakowania | |
| Opcje montażu | Możliwość mocowania do podłoża lub ściany |
| Bezpiecznik | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy zasilającej., Nie stosować w wilgotnym środowisku., Przechowywać z dala od dzieci. |
Napisz pierwszą opinię o „Listwa przeciwprzepięciowa Activejet 5gn/5m/cz (10A; 2300W) 5m; kolor czarny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.