Funkcje techniczne: Floor or wall-mounted
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Maksymalne natężenie prądu: 10 A
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Przeznaczenie: Salon
Przeznaczenie: Biuro
Wbudowany wyłącznik: Tak
Materiał obudowy: Plastik
Funkcje ochrony zasilania: Bezpiecznik wejściowy
Kolor produktu: Czarny
Przeznaczenie: Wewnętrzna
Obrotowe gniazdko AC: Nie
Typy wyjść AC: Typu E
Lampka kontrolna: Nie
Rodzaj opakowania: Kartka
Kolor kabla: Czarny
Przeznaczenie: Domowe biuro
Przeznaczenie: Uniwersalne
Napięcie wejściowe AC: 230 V
Długość kabla: 1,5 m
Ilość gniazd sieciowych: 12 x gniazdo sieciowe
Maksymalna moc wejściowa: 2500 W
Typ wtyczki zasilającej: Typu E
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Listwa przeciwprzepięciowa Activejet COMBO/12gn/1,5m/cz (12 x UTE; 10 A (2500 W); 1,5m; kolor czarny)
115,50 zł
7 w magazynie
SKU: LIPACJLIS0008
Kategorie: Listwy i przedłużacze, Listwy zasilające, Zasilanie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Funkcje techniczne | Floor or wall-mounted |
|---|---|
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Przeznaczenie | |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Rodzaj opakowania | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Lampka kontrolna | Nie |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Ilość gniazd sieciowych | 12 x gniazdo sieciowe |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy zasilającej., Nie stosować w wilgotnym środowisku., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Maksymalna moc wejściowa | 2500 W |
| Kolor kabla | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kolor produktu |
Napisz pierwszą opinię o „Listwa przeciwprzepięciowa Activejet COMBO/12gn/1,5m/cz (12 x UTE; 10 A (2500 W); 1,5m; kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.