Waga produktu: 400 g
Przeznaczenie: Domowe biuro
Wbudowany wyłącznik: Tak
Bezpiecznik: Tak
Opcje montażu: Możliwość mocowania do podłoża lub ściany
Przeznaczenie: Wewnętrzna
Przeznaczenie: Salon
Przeznaczenie: Biuro
Długość kabla: 1,5 m
Obrotowe gniazdko AC: Nie
Lampka kontrolna: Tak
Rodzaj opakowania: Kartka
Typ wtyczki zasilającej: Typu E
Przeznaczenie: Uniwersalne
Ilość gniazd sieciowych: 3 x gniazdo sieciowe
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Kolor produktu: Czarny
Funkcje ochrony zasilania: Bezpiecznik wejściowy
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Materiał obudowy: Plastik
Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
Maksymalne natężenie prądu: 10 A
Napięcie wejściowe AC: 230 V
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przed skokiem napięcia
Typy wyjść AC: Typu E
Typ obudowy: Niepalna, nieprzewodząca obudowa
Kolor kabla: Czarny
Funkcje ochrony zasilania: Zabezpieczenie przeciążeniowe
Listwa przeciwprzepięciowa Activejet COMBO 3gn/1,5m/cz (10A; 2300W) 1,5m; kolor czarny
35,16 zł
15 w magazynie
SKU: LIPACJLIS0025
Kategorie: Listwy i przedłużacze, Listwy zasilające, Zasilanie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Funkcje ochrony zasilania | Bezpiecznik wejściowy, Ochrona przed skokiem napięcia, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
|---|---|
| Typ wtyczki zasilającej | Typu E |
| Przeznaczenie | |
| Typy wyjść AC | Typu E |
| Opcje montażu | Możliwość mocowania do podłoża lub ściany |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Obrotowe gniazdko AC | Nie |
| Rodzaj opakowania | |
| Bezpiecznik | Tak |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Ilość gniazd sieciowych | 3 x gniazdo sieciowe |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | |
| Typ obudowy | Niepalna, nieprzewodząca obudowa |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy zasilającej., Nie stosować w wilgotnym środowisku., Przechowywać z dala od dzieci. |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Waga produktu | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Napisz pierwszą opinię o „Listwa przeciwprzepięciowa Activejet COMBO 3gn/1,5m/cz (10A; 2300W) 1,5m; kolor czarny” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.