Szerokość produktu: 431 mm
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Moc maksymalna: 2500 W
Wartość nominalna napięcia wejściowego: 220 – 250 V
Wysokość produktu: 44,5 mm
Typy wyjść AC: C13 panel
Pojemność stelaża: 1U
Kolor produktu: Czarny
Wbudowany wyłącznik: Tak
Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
Długość kabla: 2 m
Rozmiar: 48,3 cm (19)
Diody LED: Działanie
Głębokość produktu: 45 mm
Typy wyjść AC: Typu E
Waga produktu: 760 g
Maksymalne natężenie prądu: 10 A
Wtyczka: C14 panel
Listwa zasilająca Lanberg PDU-04E04I-0200-IEC-BK (8 x UTE; 2m; kolor czarny)
72,00 zł
5 w magazynie
SKU: LIPLAERAK0004
Kategorie: Listwy zasilające RACK, Sieci, Szafy rack
Loading...
Informacje dodatkowe
| Pojemność stelaża | 1U |
|---|---|
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Wysokość produktu | |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Wtyczka | C14 panel |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Diody LED | Działanie |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 2500 W |
| Typy wyjść AC | C13 panel, Typu E |
| Kolor produktu | |
| Ostrzeżenia | Nie przeciążać listwy większą liczbą urządzeń niż jest to zalecane., Nie używać w wilgotnym środowisku., Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
| Waga produktu | |
| Głębokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Długość kabla | 2 m |
Napisz pierwszą opinię o „Listwa zasilająca Lanberg PDU-04E04I-0200-IEC-BK (8 x UTE; 2m; kolor czarny)” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.