Certyfikaty: CE
FCC
CB
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Waga wraz z opakowaniem: 743,5 g
Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%)
Liczba portów USB 2.0: 1
Wbudowany wyłącznik: Tak
Cechy zabezpieczeń: Odporny na zalanie
Baterie w zestawie: Tak
Technologia wykrywania ruchu: Optyczny
Rodzaj baterii: Alkaliczna
Przewodnik użytkownika: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
Diody LED: Tak
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 60 °C
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Przeznaczenie: PC/serwer
Interfejs urządzenia: USB
Klawiatura numeryczna: Tak
Wymiary myszy (SxGxW): 60 x 39 x 99 mm
Liczba obsługiwanych baterii: 4
Klawisze Windows: Tak
Kolor produktu: Czarny
Liczba przycisków: 3
Rolka przewijająca: Tak
Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Zastosowanie: Dom
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Podstawka na nadgarstek: Nie
Typ obsługiwanych baterii: AAA
Dołączona myszka: Tak
Szerokość opakowania: 158 mm
Wysokość opakowania: 46 mm
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Rodzaj zasilania: Bateria
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Typ przewijania (scroll type): Koło
Hub USB: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Urządzenie wskazujące: Nie
Układ: Oburęczny
Pełnowymiarowa klawiatura: Tak
Odbiornik dołączony: Tak
Typ baterii myszy: AA
Wymiary odbiornika (S x G x W): 14,4 x 6,6 x 18,7 mm
Waga myszy: 75,2 g
Odporny na rozlanie do: 60 ml
Żywotność klawiszy klawiatury: 5 milionów znaków
Pojemność baterii: 2000 mAh
Czytnik linii papilarnych: Nie
Hot keys: Tak
Liczba baterii (klawiatura): 2
Waga odbiornika: 2 g
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB Typu-A
Ergonomiczna konstrukcja: Nie
Kierunki przewijania: Pionowy
Podświetlenie: Nie
Język klawiatury: Amerykański międzynarodowy
Głębokość naciśnięcia klawisza: 3,2 mm
Żywotność baterii: 36 mies.
Ilość klawiszy: 111
Układ klawiatury: QWERTY
Typ odbiornika: Odbiornik nano
Styl klawiatury: Prosty
Typ baterii klawiatury: AAA
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Waga klawiatury: 498 g
Automatyczne wyłączanie zasilania: Tak
Regulacja kąta (max): 8°
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 4,96 kg
Ilość hotkeys: 8
Regulowana wysokość klawiatury: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84716060
Żywotność baterii myszy: 12 mies.
Wymiary klawiatury (SxGxW): 441 x 18 x 149 mm
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Logitech 920-004509 ( czarny )
81,55 zł
30 w magazynie
SKU: PERLOGKLM0047
Kategorie: IT, Klawiaturowe zestawy z myszą, Peryferia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | CE FCC CB |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 441 x 18 x 149 mm |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Waga klawiatury | 498 g |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Ilość hotkeys | 8 |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulacja kąta (max) | 8° |
| Język klawiatury | Holenderski |
| Typ baterii myszy | AA |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Zastosowanie | Dom |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zalanie |
| Hot keys | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Nie |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Ilość klawiszy | 111 |
| Żywotność baterii | 36 mies. |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 60 x 39 x 99 mm |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Odporny na rozlanie do | 60 ml |
| Liczba baterii (klawiatura) | 2 |
| Wbudowany wyłącznik | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Żywotność baterii myszy | 12 mies. |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Ostrzeżenia | Chroń przed wilgocią., Nie demontuj urządzenia., Zużyte urządzenie należy oddać do specjalnego punktu zbiórki elektroodpadów. |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Wysokość opakowania | |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Waga myszy | 75,2 g |
| Przeznaczenie | |
| Podświetlenie | |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Hub USB | Nie |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Diody LED | Tak |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Kolor produktu | |
| Układ | Oburęczny |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Liczba przycisków | 3 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Szerokość opakowania |
Napisz pierwszą opinię o „Logitech 920-004509 ( czarny )” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.