Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Waga wraz z opakowaniem: 5,8 kg
Wysokość opakowania: 199 mm
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Szerokość opakowania: 191 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 – 70 °C
Głębokość opakowania: 789 mm
Przewody: Prąd przemienny
Obsługiwane protokoły sieciowe: IPv4, IPv6
Waga produktu: 4,03 kg
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: 128-bit AES
Zasilacz sieciowy: Tak
Wi-Fi: Tak
Pojemność baterii: 0,675 Wh
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Napięcie wejściowe AC: 100 – 240 V
Rodzaj baterii: Litowa
Mikrofon: Tak
Przewody: DC
Przewody: USB Type-A na USB Type-C
Zakres przesuwania: -25 – 25°
Przewody: HDMI
Zakres wilgotności względnej: 10 – 95%
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s
Możliwość przybliżenia: Tak
Głębokość produktu: 101 mm
Szerokość produktu: 719 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big Sur
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 12.0 Monterey
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Kolor produktu: Grafitowy
Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
Obsługiwany typ USB: USB Typu-A
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Typ produktu: System wideokonferencji grupowych
Zakres kąta nachylenia: -15 – 15°
Ilość portów HDMI: 3
Typ HD: 4K Ultra HD
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Standardy Wi- Fi: Wi-Fi 4 (802.11n)
Wysokość produktu: 91,4 mm
Liczba obsługiwanych baterii: 2
Przewodowa sieć LAN: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11g
Standardy Wi- Fi: 802.11a
Obsługiwane tryby wideo: 1440p
Obsługiwane tryby wideo: 900p
Obsługiwane tryby wideo: 720p
Obsługiwane tryby wideo: 576p
Obsługiwane tryby wideo: 2160p
Poziom wyjściowy: 92/99 dB
Redukcja hałasu: Tak
Impedancja wyjściowa: 4 Ω
Maksymalna liczba klatek na sekundę: 30 fps
Obszar dobioru mikrofonu: 4,5 m
Kształtowanie wiązki dźwięku: Tak
PTZ: Tak
Cyfrowy zoom: 4x
Częstotliwość próbkowania: 0 – 48 kHz
Teleobecność: Nie
Ilość wbudowanych mikrofonów: 6
Poziom THD prądu wyjściowego: 2%
Poziomy punt widzenia: 113°
Częstotliwość mikrofonu: 90 – 16000 Hz
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 212 mm
Długość kabla HDMI: 2 m
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 804 mm
Wbudowane głośniki: Tak
Ilość portów wyjściowych HDMI: 2
Interfejs pilota: Bluetooth
Typ wtyczki zasilającej: Typu C
Pojemność baterii: 220 mAh
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 200 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85176990
Maksymalny poziom natężenia dźwięku: 90 dB
Czułość mikrofonu: -36 dB
Pionowy punkt widzenia: 80,7°
Typ kierunku mikrofonu: Wielokierunkowy
Napięcie wejściowe DC: 19 V
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 6,29 kg
Prąd: 4,754 A
Ilość portów wejściowych HDMI: 1
W zestawie pilot zdalnego sterowania: Tak
Długość kabla zasilającego: 2,5 m
Emisja ciepła: 64 BTU/h
Moc wyjściowa (RMS): 8 W
Poprzeczny punkt widzenia: 120°
Kancelacja echa: Tak
Logitech Cam Conference Cam Rally Bar Mini Black
6874,19 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRBRK4
Kategorie: Telekomunikacja, Videokonferencje, Videokonferencje i VoIP
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zawartość opakowania | |
|---|---|
| Szerokość opakowania | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C, USB Typu-A |
| Zakres wilgotności względnej | 10 – 95% |
| Przewody | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wysokość opakowania | |
| Rodzaj zasilania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Głębokość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Zakres kąta nachylenia | -15 – 15° |
| Kolor produktu | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Waga produktu | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Prąd | 4,754 A |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 2% |
| Wysokość produktu | |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Zakres przesuwania | -25 – 25° |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Głębokość produktu | |
| Pojemność baterii | 0,675 Wh, 220 mAh |
| Szerokość produktu | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Długość kabla zasilającego | 2,5 m |
| Obsługiwane tryby wideo | 1440p, 2160p, 576p, 720p, 900p |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 6 |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ produktu | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Emisja ciepła | 64 BTU/h |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| PTZ | Tak |
| Cyfrowy zoom | 4x |
| Poziomy punt widzenia | 113° |
| Interfejs pilota | Bluetooth |
| Poprzeczny punkt widzenia | 120° |
| Częstotliwość mikrofonu | 90 – 16000 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Czułość mikrofonu | -36 dB |
| Kształtowanie wiązki dźwięku | Tak |
| Napięcie wejściowe DC | 19 V |
| Poziom wyjściowy | 92/99 dB |
| Pionowy punkt widzenia | 80,7° |
| Impedancja wyjściowa | 4 Ω |
| Długość kabla HDMI | 2 m |
| Kancelacja echa | Tak |
| Teleobecność | Nie |
| Częstotliwość próbkowania | 0 – 48 kHz |
| Obszar dobioru mikrofonu | 4,5 m |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wrzucać do ogólnego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przechowywać z dala od dzieci., Unikać kontaktu z wodą i wysoką wilgotnością. |
Napisz pierwszą opinię o „Logitech Cam Conference Cam Rally Bar Mini Black” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.