Urządzenie wskazujące: Nie
Pojemność baterii: 5,55 Wh
Zastosowanie: Biuro
Rodzaj baterii: Litowo-polimerowa (LiPo)
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.14 Mojave
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 12.0 Monterey
Klawiatura numeryczna: Tak
Wymiary myszy (SxGxW): 62 x 38 x 113 mm
Zasięg bezprzewdowego routera: 10 m
Głębokość opakowania: 450,5 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): 167 mm
Liczba obsługiwanych baterii: 1
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15 Catalina
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 11.0 Big Sur
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): 173 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): 462 mm
Waga myszy: 90 g
Wymiary odbiornika (S x G x W): 14,4 x 6,6 x 18,4 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.15.3 Catalina
Obsługa wielu urządzeń: Tak
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): 4,72 kg
Bluetooth Low Energy (BLE): Tak
Wysokość opakowania: 39,5 mm
W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC): 50992060967513
Żywotność baterii: 5 mies.
Waga odbiornika: 2 g
Źródło ładowania: USB Type-C
Typ baterii klawiatury: Wbudowana bateria
Długość przewodu myszy: 1,8 m
Podświetlenie: Tak
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iPadOS
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Odbiornik dołączony: Tak
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: iOS
Język klawiatury: Niemiecki
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84716060
Ładowanie akumulatora: Tak
Typ odbiornika: Odbiornik nano
Waga klawiatury: 810 g
Wymiary klawiatury (SxGxW): 430,2 x 131,63 x 20,5 mm
Kolor podświetlenia: Biały
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Dołączona myszka: Nie
Rozmiar klawiatury: Pełnowymiarowy (100%)
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Pojemność baterii: 1500 mAh
Interfejs odbiornika bezprzewodowego: USB Typu-A
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): 4 szt.
Produktów na palecie: 320 szt.
Styl klawiatury: Prosty
Kolor produktu: Grafitowy
Interfejs urządzenia: Bluetooth
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Szerokość opakowania: 147,5 mm
Rodzaj zasilania: Bateria
Waga wraz z opakowaniem: 1,09 kg
Pasmo częstotliwości: 2.4 GHz
Sposób łączności: Bezprzewodowy
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Kolor powierzchni: Monochromatyczny
Logitech MX Keys for Business
298,62 zł
30 w magazynie
SKU: WLONONWCRAN22
Kategorie: IT, Klawiatury, Peryferia
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga odbiornika | 2 g |
|---|---|
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Pojemność baterii | 1500 mAh, 5,55 Wh |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Długość przewodu myszy | 1,8 m |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Waga myszy | 90 g |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Żywotność baterii | 5 mies. |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Dołączona myszka | Nie |
| Kolor produktu | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Rodzaj zasilania | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Waga klawiatury | 810 g |
| Wymiary myszy (SxGxW) | 62 x 38 x 113 mm |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Podświetlenie | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Kolor podświetlenia | |
| Zastosowanie | Biuro |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem., Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego., Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
Napisz pierwszą opinię o „Logitech MX Keys for Business” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.