Maksymalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32″)
Zawiera zacisk: Tak
Maksymalny uchwyt VESA: 75 x 100 mm
Maksymalny udźwig: 16 kg
Regulacja wysokości: Tak
Minimalny uchwyt VESA: 75 x 100 mm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 2
Typ montażu: Zacisk
Kolor produktu: Czarny
Prosty montaż: Tak
Minimalna wielkość ekranu: 43,2 cm (17″)
Typ regulacji wysokości: Ręczny
Regulacja pochylenia: Tak
Zestaw do montażu: Tak
Interfejs do montażu panelu: 75 x 100 mm
Typ mocowania: Biurko
Orientacja: Krajobraz/Portret
Odpowiedni dla telewizji: Tak
MACLEAN UCHWYT BIURKOWY NA 2 MONITORY LCD MC-884
75,23 zł
Brak w magazynie
SKU: TVAMCNUCH0077
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Regulacja wysokości | Tak |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Prosty montaż | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | |
| Zestaw do montażu | |
| Maksymalny udźwig | 16 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 100 mm |
| Kolor produktu | |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Typ montażu | Zacisk |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 100 mm |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Maksymalny uchwyt VESA | 75 x 100 mm |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Regulacja pochylenia | Tak |
Napisz pierwszą opinię o „MACLEAN UCHWYT BIURKOWY NA 2 MONITORY LCD MC-884” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.