Maksymalny udźwig: 25 kg
Dystans do ściany (max.): 5,3 cm
Głębokość (max.): 5,3 cm
Minimalny uchwyt VESA: 50 x 50 mm
Typ mocowania: Ściana
Materiał obudowy: Metal
Minimalna wielkość ekranu: 58,4 cm (23″)
Maksymalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Odpowiedni dla monitora komputerowego: Tak
Maksymalna wielkość ekranu: 106,7 cm (42″)
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Interfejs do montażu panelu: 50 x 50
Zakres kąta nachylenia: -12 – 12°
Interfejs do montażu panelu: 75 x 75
Interfejs do montażu panelu: 100 x 200 mm
Kolor produktu: Czarny
Szerokość produktu: 243 mm
Wysokość produktu: 225 mm
Regulacja pochylenia: Tak
Rodzaj opakowania: Pudełko
MACLEAN UCHWYT DO TV 13-42″ DO 25KG MC-667N
19,87 zł
21 w magazynie
SKU: TVAMCNUCH0081
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 200 mm, 50 x 50, 75 x 75 mm |
|---|---|
| Szerokość produktu | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Maksymalny udźwig | 2,5 kg |
| Wysokość produktu | |
| Minimalna wielkość ekranu | 58,4 cm (23") |
| Rodzaj opakowania | |
| Głębokość (max.) | 5,3 cm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Kolor produktu | |
| Dystans do ściany (max.) | 5,3 cm |
| Zakres kąta nachylenia | -12 – 12° |
| Typ mocowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 50 x 50 mm |
| Materiał obudowy | Metal |
Napisz pierwszą opinię o „MACLEAN UCHWYT DO TV 13-42″ DO 25KG MC-667N” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.