Regulacja wysokości: Nie
Maksymalna wielkość ekranu: 177,8 cm (70″)
Zestaw do montażu: Tak
Kolor produktu: Biały
Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm
Regulacja pochylenia: Nie
Orientacja: Krajobraz/Portret
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Maksymalny udźwig: 45 kg
Odpowiedni dla telewizji: Tak
Prosty montaż: Tak
Zawiera zacisk: Tak
Typ montażu: Ściana
Możliwośc pochylenia: Nie
Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37″)
Minimalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm
MACLEAN UCHWYT EKONOMICZNY TV 31-70″ 45KG MC-939
28,01 zł
4 w magazynie
SKU: TVAMCNUCH0087
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Zestaw do montażu | |
|---|---|
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Możliwośc pochylenia | Nie |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Kolor produktu | |
| Prosty montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ montażu | Ściana |
Napisz pierwszą opinię o „MACLEAN UCHWYT EKONOMICZNY TV 31-70″ 45KG MC-939” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.