Maksymalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Maksymalny udźwig: 20 kg
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Zawiera zacisk: Tak
Maksymalna wielkość ekranu: 106,7 cm (42″)
Typ montażu: Montaż naścienny
Regulacja pochylenia: Tak
Regulacja wysokości: Tak
Prosty montaż: Tak
Zestaw do montażu: Tak
Minimalna wielkość ekranu: 38,1 cm (15″)
Możliwośc pochylenia: Tak
Orientacja: Krajobraz/Portret
Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm
Kolor produktu: Czarny
MACLEAN UCHWYT NA ŚCIANĘ DO TV Z PÓŁKĄ MC-451
38,34 zł
9 w magazynie
SKU: TVAMCNUCH0092
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Prosty montaż | |
|---|---|
| Regulacja wysokości | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 38,1 cm (15") |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 106,7 cm (42") |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Typ montażu | Montaż naścienny |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Kolor produktu | |
| Zestaw do montażu | |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
Napisz pierwszą opinię o „MACLEAN UCHWYT NA ŚCIANĘ DO TV Z PÓŁKĄ MC-451” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.