Regulacja pochylenia: Tak
Zestaw do montażu: Tak
Minimalna wielkość ekranu: 43,2 cm (17″)
Regulacja wysokości: Tak
Maksymalna wielkość ekranu: 68,6 cm (27″)
Typ montażu: Biurko
Zawiera zacisk: Tak
Interfejs do montażu panelu: 75 x 100 mm
Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm
Orientacja: Krajobraz/Portret
Możliwośc pochylenia: Tak
Kolor produktu: Czarny
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Prosty montaż: Tak
Maksymalny udźwig: 7 kg
Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm
Typ regulacji wysokości: Ręczny
Odpowiedni dla telewizji: Tak
MACLEAN UCHWYT REGULOWANY DO MONITORA ZE SPRĘŻYNĄ GAZOWĄ MC-906
83,80 zł
8 w magazynie
SKU: TVAMCNUCH0082
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Maksymalny udźwig | 7 kg |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Prosty montaż | |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 100 mm |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ montażu | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Kolor produktu | |
| Zestaw do montażu | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
Napisz pierwszą opinię o „MACLEAN UCHWYT REGULOWANY DO MONITORA ZE SPRĘŻYNĄ GAZOWĄ MC-906” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.