Waga produktu: 6,1 kg
Minimalna wielkość ekranu: 43,2 cm (17″)
Maksymalna wielkość ekranu: 81,3 cm (32″)
Obracany: -90 – 90°
Maksymalny udźwig: 8 kg
Interfejs do montażu panelu: 100 x 100 mm
Zakres kąta nachylenia: -35 – 35°
Szerokość produktu: 114 mm
Odpowiedni dla telewizji: Tak
Kolor produktu: Szary
Głębokość produktu: 534 mm
Regulacja wysokości: Tak
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 2
Typ montażu: Zacisk
Interfejs do montażu panelu: 75 x 75
Kąt obrotu: 360°
Typ mocowania: Biurko
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85299097
Minimalny uchwyt VESA: 75 x 75 mm
Materiał obudowy: Plastik
Materiał obudowy: Aluminium
Materiał obudowy: Stal
Wysokość produktu: 745 mm
Maksymalny uchwyt VESA: 100 x 100 mm
MANHATTAN RAMIĘ BIURKOWE 2X TV LED/LCD 17-32 CALE
310,71 zł
4 w magazynie
SKU: TVAMNHUCH0014
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
|---|---|
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Szerokość produktu | |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Wysokość produktu | |
| Kąt obrotu | 360° |
| Waga produktu | |
| Kolor produktu | |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ montażu | Zacisk |
| Obracany | 90 – -90° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik, Stal |
| Zakres kąta nachylenia | -35 – 35° |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Głębokość produktu | |
| Typ mocowania |
Napisz pierwszą opinię o „MANHATTAN RAMIĘ BIURKOWE 2X TV LED/LCD 17-32 CALE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.