Certyfikaty: PD 3.0
CE
RoHS
Obsługiwane urządzenia przenośne: Smartfon
Grubość obudowy: 1,5 mm
Obsługiwane urządzenia przenośne: Tablet
Obsługiwane złącza urządzenia: USB
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Diody LED: Status
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Zakres temperatur (przechowywanie): -15 – 45 °C
Napięcie operacyjne: 5 – 12 V
Przewody: Prąd przemienny
Napięcie wejściowe AC: 110 – 240 V
Waga produktu: 15 kg
Szerokość produktu: 370 mm
Kolor produktu: Czarny
Model: Przenośna szafa do zarządzania urządzeniami
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Przeznaczenie: Stół
Podręcznik użytkownika: Tak
Głębokość produktu: 360 mm
Typ zamka: 2 klawisze
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe
Liczba klawiszy w zestawie: 2 szt.
Materiał obudowy: Stal
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Długość przewodu: 2 m
Zamykanie: Tak
Wysokość produktu: 345 mm
Ilość obsługiwanych urządzeń: 10
Wentylacja: Tak
Źródło ładowania: USB Type-C
MANHATTAN STACJA ŁADUJĄCA USB-C POWER DELIVERY 180
1697,20 zł
2 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | PD 3.0 |
|---|---|
| Przeznaczenie | |
| Przewody | |
| Typ zamka | 2 klawisze |
| Szerokość produktu | |
| Zamykanie | Tak |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Długość przewodu | 2 m |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość otworu | 2,2 cm |
| Łączna moc | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Głębokość produktu | |
| Napięcie operacyjne | 5 – 12 V |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 10 |
| Głębokość otworu | 26,4 cm |
| Liczba klawiszy w zestawie | 2 szt. |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Nadprądowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Materiał obudowy | Stal |
| Wentylacja | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Kolor produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Moc na urządzenie | 18 W |
| Diody LED | Status |
| Certyfikaty zgodności | |
| Waga produktu | |
| Model | |
| Wysokość otworu | 23,5 cm |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Grubość obudowy | 1,5 mm |
| Prąd wejściowy |
Napisz pierwszą opinię o „MANHATTAN STACJA ŁADUJĄCA USB-C POWER DELIVERY 180” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.