Certyfikaty: PD 3.0
CE
RoHS
Prąd wejściowy: 16 A
Podręcznik użytkownika: Tak
Napięcie operacyjne: 5 – 12 V
Zakres wilgotności względnej: 20 – 80%
Napięcie wejściowe AC: 110 – 240 V
Szerokość produktu: 375 mm
Zakres temperatur (przechowywanie): -15 – 45 °C
Przewody: Prąd przemienny
Diody LED: Status
Częstotliwość wejściowa AC: 50 – 60 Hz
Waga produktu: 45 kg
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 – 40 °C
Model: Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami
Kolor produktu: Czarny
Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania: Nadprądowe
Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie
Źródło ładowania: USB Type-C
Głębokość produktu: 560 mm
Ilość obsługiwanych urządzeń: 32
Wentylacja: Tak
Wysokość produktu: 575 mm
Prąd wyjściowy: 3 A
Obsługiwane złącza urządzenia: USB
Zamykanie: Tak
Typ zamka: Kod
Grubość obudowy: 1,5 mm
Obsługiwane urządzenia przenośne: Smartfon
Obsługiwane urządzenia przenośne: Tablet
Długość przewodu: 2 m
Koła transportowe: Tak
MANHATTAN STACJA ŁADUJĄCA USB-C POWER DELIVERY 576
3663,26 zł
1 w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Certyfikaty | PD 3.0 |
|---|---|
| Głębokość produktu | |
| Napięcie operacyjne | 5 – 12 V |
| Przewody | |
| Wysokość produktu | |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Kolor produktu | |
| Prąd wejściowy | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Moc na urządzenie | 18 W |
| Szerokość otworu | 2,2 cm |
| Typ zamka | Kod |
| Głębokość otworu | 33 cm |
| Koła transportowe | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Certyfikaty zgodności | |
| Wysokość otworu | 23,5 cm |
| Zamykanie | Tak |
| Waga produktu | |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Łączna moc | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 32 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie, Nadprądowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Długość przewodu | 2 m |
| Model | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Diody LED | Status |
| Wentylacja | Tak |
| Grubość obudowy | 1,5 mm |
Napisz pierwszą opinię o „MANHATTAN STACJA ŁADUJĄCA USB-C POWER DELIVERY 576” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.