Głębokość (max.): 57 cm
Koła: Tak
Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Maksymalny udźwig: 150 kg
Waga wraz z opakowaniem: 28,9 kg
Ilość w opakowaniu: 1 par(y)
Typ mocowania: Podłoga
Maksymalny uchwyt VESA: 800 x 600 mm
Blokada kół: Tak
Materiał obudowy: Aluminium
Interfejs do montażu panelu: 400 x 300 mm
Interfejs do montażu panelu: 300 x 300
Interfejs do montażu panelu: 800 x 600 mm
Interfejs do montażu panelu: 300 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm
Maksymalna wielkość ekranu: 2,54 m (100″)
Waga produktu: 26,1 kg
Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37″)
Interfejs do montażu panelu: 400 x 200
Interfejs do montażu panelu: 600 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu: 800 x 400
Liczba kół: 4 szt.
Wysokość produktu: 1785 mm
Szerokość produktu: 1050 mm
Orientacja: Krajobraz
Kolor produktu: Czarny
Podręcznik użytkownika: Tak
MANHATTAN STOJAK MOBILNY DO TELEWIZORA 37-100 CALI
598,51 zł
1 w magazynie
SKU: TVAMNHUCH0015
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Waga produktu | |
|---|---|
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Głębokość (max.) | 5,7 cm |
| Koła | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 mm, 800 x 400 mm, 800 x 600 mm |
| Orientacja | Krajobraz |
| Podręcznik użytkownika | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Blokada kół | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
| Szerokość produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Typ mocowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Napisz pierwszą opinię o „MANHATTAN STOJAK MOBILNY DO TELEWIZORA 37-100 CALI” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.