Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Kolor produktu: Czarny
Szerokość produktu: 913 mm
Interfejs do montażu panelu: 600 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu: 400 x 200
Regulacja pochylenia: Tak
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85299097
Typ mocowania: Podłoga
Głębokość produktu: 679 mm
Interfejs do montażu panelu: 300 x 300
Liczba kół: 4 szt.
Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
Zarządzanie okablowaniem: Tak
Maksymalny udźwig: 50 kg
Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37″)
Waga produktu: 14,7 kg
Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm
Maksymalna wielkość ekranu: 177,8 cm (70″)
Regulacja wysokości: Tak
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Zakres kąta nachylenia: -10 – 10°
Zawiera numer półek: 2
Wysokość produktu: 1803 mm
Maksymalny uchwyt VESA: 600 x 400 mm
Podręcznik użytkownika: Tak
MANHATTAN STOJAK MOBILNY TV LED/LCD/PDP 37-70 CALI
340,01 zł
3 w magazynie
SKU: TVAMNHUCH0012
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
|---|---|
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Wysokość produktu | |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400, 600 x 400 mm |
| Głębokość produktu | |
| Zawiera numer półek | 2 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Podręcznik użytkownika | |
| Waga produktu | |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Kolor produktu | |
| Zakres kąta nachylenia | -10 – 10° |
| Szerokość produktu | |
| Typ mocowania | |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Napisz pierwszą opinię o „MANHATTAN STOJAK MOBILNY TV LED/LCD/PDP 37-70 CALI” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.