Obracany: -60 – 60°
Maksymalna wielkość ekranu: 2,29 m (90″)
Maksymalny uchwyt VESA: 800 x 400 mm
Zakres kąta nachylenia: -15 – 5°
Interfejs do montażu panelu: 800 x 400
Podręcznik użytkownika: Tak
Minimalna wielkość ekranu: 94 cm (37″)
Szerokość produktu: 885 mm
Wysokość produktu: 430 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS): 85299097
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 1
Waga produktu: 10,5 kg
Głębokość (max.): 63,5 cm
Interfejs do montażu panelu: 300 x 300
Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm
Interfejs do montażu panelu: 200 x 200 mm
Interfejs do montażu panelu: 600 x 400 mm
Regulacja pochylenia: Tak
Interfejs do montażu panelu: 400 x 200
Maksymalny udźwig: 75 kg
Kolor produktu: Czarny
Materiał obudowy: Stal
Typ mocowania: Ściana
Minimalny uchwyt VESA: 200 x 200 mm
MANHATTAN UCHWYT ŚCIENNY TV LED/LCD 37-90 CALI 75K
270,84 zł
8 w magazynie
SKU: TVAMNHUCH0011
Kategorie: IT, Monitory, Uchwyty do monitorów
Loading...
Informacje dodatkowe
| Regulacja pochylenia | Tak |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400, 600 x 400 mm, 800 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,29 m (90") |
| Wysokość produktu | |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Obracany | -60 – 60° |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Kolor produktu | |
| Zakres kąta nachylenia | -15 – 5° |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu., Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora., Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Głębokość (max.) | 63,5 cm |
| Szerokość produktu | |
| Podręcznik użytkownika | |
| Typ mocowania | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga produktu | |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Napisz pierwszą opinię o „MANHATTAN UCHWYT ŚCIENNY TV LED/LCD 37-90 CALI 75K” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.