Dołączone oprogramowanie: Norton® Internet Security (OEM version)
LAN bandwidth management software
Złącze audio na przednim panelu: Tak
Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): 1
Maksymalna rozdzielczość: 4096 x 2160 px
Monitorowanie stanu komputera: Temperatura
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 2933 MHz
Karta graficzna: HD Graphics
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 2400 MHz
Monitorowanie stanu komputera: Wentylator
Maksymalna pojemność pamięci: 64 GB
Ilość złączy SATA III: 2
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 2133 MHz
Obsługiwane pojemności modułów pamięci: 32GB
Monitorowanie stanu komputera: Water cooling
Sloty PCI: 1
Rodzaj zasilania: ATX
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3000 MHz
Wspierane interfejsy dysków twardych: M.2, PCI Express 3.0, SATA
Rodzina płyt z chipsetami: Intel
Ilość gniazd USB 2.0: 1
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 3200 MHz
Obsługiwane prędkości zegara pamięci: 2666 MHz
Monitorowanie stanu komputera: Napięcie
HDCP: Tak
Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.): 3200 MHz
Układ płyty głównej: Intel H610 Express
Format płyty głównej: Micro ATX
Kanały wyjścia audio: 7.1 kan.
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Złącze wentylatora procesora: Tak
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Producent procesora: Intel
Szerokość produktu: 226 mm
Złącze wentylatora: Tak
Gniazdo zasilania ATX (24-pin): Tak
Procesor: Intel® Pentium® Gold
Mikrofon: Nie
Złącze na panelu przednim: Tak
Wi-Fi: Nie
Zworka clear CMOS: Tak
Przycisk clear CMOS: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11 x64
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 x64
Procesor: Intel® Core™ i3
Złącze TPM: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2
Procesor: Intel® Core™ i9
Typ BIOS: UEFI AMI
Procesor: Intel® Core™ i7
Rodzina adaptera graficznego: Intel
Liczba portów USB 2.0: 4
Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 1
Ilość portów HDMI: 1
Rodzaj chłodzenia: Aktywne
Wbudowana karta graficzna: Tak
Procesor: Intel® Celeron®
Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI): 2.7
Głębokość produktu: 185 mm
Złącze zasilania 12V: Tak
Obsługiwane rodzaje pamięci: DDR4-SDRAM
Gniazdo procesora: LGA 1700
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet: Gigabit Ethernet
Wyjścia słuchawkowe: 1
Ilość gniazd pamięci: 2
Przewodowa sieć LAN: Tak
Złącze audio: Tak
Typ slotów pamięci: DIMM
Wejście liniowe: Tak
MB H610 S1700 MATX/H610M K DDR4 GIGABYTE
247,58 zł
13 w magazynie
SKU: WLONONWCRAJNP
Kategorie: IT, Płyty główne, Płyty główne Socket-1700
Loading...
Informacje dodatkowe
| Dołączone oprogramowanie | Norton® Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software |
|---|---|
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| HDCP | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Złącze audio | Tak |
| Rozmiar pamięci BIOS | 128 Mbit |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Przeznaczenie | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Głębokość opakowania | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość komór baterii | 1 |
| Procesor | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold |
| Okres gwarancji | |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Wersja ACPI | 5.0 |
| Szerokość opakowania | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Rodzaj zasilania | |
| Łączna liczba złączy SATA | 2 |
| Złącze wentylatora | |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.7 |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Wysokość opakowania | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Szerokość produktu | |
| Ilość gniazd EATX | 1 |
| Producent procesora | Intel |
| Waga baterii/akumulatora | 3 g |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | CR2032 |
| Wysokość produktu | |
| Rodzaj baterii | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Złącze TPM | Tak |
| Przewody | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Wejście liniowe | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Waga akumulatora litowego | 0,07 g |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj płyty głównej do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji., Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek konserwacji lub montażu, odłącz produkt od źródła zasilania., Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektroniką, aby zapobiec uszkodzeniom elektrostatycznym. |
| Kompatybilność ECC | ECC lub Non-ECC |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Kraj pochodzenia | |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8111H |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Kolor produktu | |
| Układ płyty głównej | Intel H610 Express |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
Napisz pierwszą opinię o „MB H610 S1700 MATX/H610M K DDR4 GIGABYTE” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.