Informacje dodatkowe
| Wysokość produktu | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.2 V, 1.3 V |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami., Nie otwieraj obudowy modułu pamięci., Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Korekcja ECC | Nie |
| Kolor produktu | |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Przeznaczenie | |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.