Informacje dodatkowe
| Wysokość opakowania | |
|---|---|
| Szerokość opakowania | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-AES, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-EAP, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-SAE |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 – 215,9 mm |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Głębokość produktu | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Technologia druku | Laser |
| Głębokość opakowania | |
| Waga produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Szerokość produktu | |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Kolor produktu | |
| Typ ekranu | LCD |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Dopasuj długość nośnika | 127 – 355,6 mm |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Tryb wyłączenia | 0,08 W |
| Wi-Fi | Tak |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5, B6 |
| Skanuj do | E-mail Server, Mail, Network folder, Obraz, Pilnik, USB |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Rozmiary kopert | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Technologia skanowania | CIS |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 43 W |
| Języki opisu strony | BR-Script 3, PCL 6, PDF 1.7 |
| Fax | Faksowanie mono |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Port USB | Tak |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Gramatura podajnika papieru | 64 – 105 g/m² |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy |
| Maksymalne obciążenie | 2500 stron/mies. |
| Podwójne skanowanie | Nie |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe., Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.