Informacje dodatkowe
| Kolor produktu | |
|---|---|
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-PSK |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość produktu | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Głębokość produktu | |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Waga produktu | |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przekątna ekranu | 3,47" |
| Tryb wyłączenia | 0,04 W |
| Głębokość opakowania | |
| Szerokość opakowania | |
| Wysokość opakowania | |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5, B6 |
| Skanuj do | FTP, Mail, Pilnik, USB |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Języki opisu strony | BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7 |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Port USB | Tak |
| Technologia druku | LED |
| Rozmiary nośników non-ISO | Listowy, Prawny, Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Liczba wkładów drukujących | 2 |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Wysokość produktu | |
| Rozmiary kopert | Com-10, D5, DL, Monarch |
| Wi-Fi Direct | Tak |
| Prędkość skanowania (kolor) | 21 stron/min |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Technologia skanowania | CIS |
| Bezpieczne drukowanie | Tak |
| Fax | Faksowanie w kolorze |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Maksymalne obciążenie | 3000 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Maksymalna rozdzielczość | 600 x 2400 DPI |
| Piktogram(y) zagrożenia | |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe., Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.