Informacje dodatkowe
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-SAE |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Typ ekranu | TFT |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Waga produktu | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szerokość produktu | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 – 80% |
| Wi-Fi | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | |
| Tryb wyłączenia | 0,05 W |
| Kolor produktu | |
| Napięcie wejściowe AC | |
| Waga wraz z opakowaniem | |
| Funkcja duplex | Drukuj, Faks, Kopia, Skanowanie |
| Rozmiary nośników non-ISO | Folio, Listowy, Prawny, Wykonawczy (184 x 267mm) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5 |
| Wysokość produktu | |
| Port USB | Tak |
| Kopiowanie | Kopiowanie mono |
| Głębokość produktu | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Pamięć faksu | 500 stron(y) |
| Głębokość koloru wyjścia | 16 bit |
| Maksymalna liczba kopii | 999 kopii |
| Głębokość koloru wejścia | 48 bit |
| Fax | Faksowanie mono |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 1200 DPI |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Szybkość modemu | 33,6 Kbit/s |
| Drukowanie | Drukowanie mono |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Liczba wkładów drukujących | 1 |
| Sterowniki skanera | TWAIN, WIA |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Czas pierwszej kopii (czarna) | 8,7 s |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Języki opisu strony | BR-Script 3, PCL 6, PDF, XPS |
| Złącze USB | USB Type-A / USB Type-B |
| Tryb skanowania dwustronnego | Automatyczna |
| Rozmiary kopert | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Gramatura podajnika papieru | 60 – 230 g/m² |
| Kopiowanie dwustronne | Tak |
| Prędkość skanowania (kolor) | 21 stron/min |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Faksowanie dwustronne | Tak |
| Rozmiary papieru B0…B9 | B5 |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 31 W |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Rodzaj palety | 1200 x 1000 mm |
| Ostrzeżenia | Produkt wymaga specjalnej utylizacji, nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika., Unikaj kontaktu z tonerem, może podrażniać skórę i drogi oddechowe., Zachowaj ostrożność podczas obsługi urządzenia, może zawierać części pod napięciem. |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Tryb kopiowania dwustronnego | Automatyczna |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.