Okres gwarancji: 2 lat(a)
Wysokość produktu: 170 mm
Typ kontroli: Obrotowy
Typ kierunku mikrofonu: Kardioid
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Skrócona instrukcja obsługi: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Regulacja głośności: Obrotowa
Model: Mikrofon do komputera
Typ mocowania: Stół
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Kolor produktu: Czarny
Sposób łączności: Przewodowy
Typ cewki: Pojemnościowa
Przepływność: 24 bit
Źródło zasilania: USB
Wyjście na słuchawki: Tak
Port USB: Tak
Częstotliwość próbkowania: 96 kHz
Sugerowana płeć: Chłopak, dziewczyna
Długość kabla: 2 m
Stojak mikrofonu: Tak
Obsługiwany typ USB: USB Type-C
Częstotliwość mikrofonu: 30 – 18000 Hz
Wyciszenie mikrofonu: Tak
Szerokość produktu: 74 mm
Głębokość produktu: 74 mm
Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Interfejs urządzenia: USB
Przewody: USB Type-C
Mikrofon ENDORFY Solum Voice S
217,73 zł
Brak w magazynie
Loading...
Informacje dodatkowe
| Przewody | |
|---|---|
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 96 kHz |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | |
| Wysokość produktu | |
| Stojak mikrofonu | Tak |
| Szerokość produktu | |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 – 18000 Hz |
| Źródło zasilania | USB |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Typ mocowania | |
| Model | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Port USB | Tak |
| Typ cewki | Pojemnościowa |
| Głębokość produktu | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przepływność | 24 bit |
| Okres gwarancji | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia, aby uniknąć uszkodzeń., Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci., Trzymać z dala od dzieci. |
Napisz pierwszą opinię o „Mikrofon ENDORFY Solum Voice S” Anuluj pisanie odpowiedzi
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.